עיצוב לוגו - כל מה שבעלי עסקים חייבים לדעת

שיתוף
עיצוב לוגו - כל מה שבעלי עסקים חייבים לדעת

עיצוב לוגו לעסק

אוטוטו אני ואישתי חוגגים 10 שנות נישואים, אז קפצתי לאחת מחנויות הפרחים וקניתי לה זר מהמם שהיא בטוח לא תשכח את היום הזה! מה שבטוח, אני לא אשכח את אותה חנות פרחים שבה רכשתי את אותו זר לאישתי. למה? כי ראיתי את הלוגו המושלם שהופיע שם, על השלט שהופיע בכניסה לחנות, על כרטיס הביקור שלהם, על כוסות השתייה ששימשו את הלקוחות להרגעת הצימאון ואפילו על עטיפת הזר שעליו רכשתי.

עיצוב לוגו לעסקעיצוב לוגו וכרטיס ביקור דיגיטלי ל- אילנית מימוני | מעצבת זרי פרחים


לוגו לעסק מאפשר ללקוחות שלך לזכור אותך בצורה הרבה יותר קלה, למשל את הזר שאותו רכשת, את הצבעים והריחות שלו, את החנות שבה רכשת ואפילו את אותו מוכר אדיב שנתן לך שירות מצוין! הוא הסמל המסחרי של העסק שלך, מציג את העסק בצורה מקצועית ורצינית, מספר את הסיפור ומעביר את המסרים של העסק.


אז איפה אנחנו נתקלים בלוגו?
את הלוגו אנחנו יכולים לראות על מעטפות ומכתבים, כוסות ממותגות, על השלט מחוץ לעסק, על מדבקות, באתר האינטרנט של העסק, ברשתות החברתיות, במנועי החיפוש ואפילו ב- כרטיס ביקור דיגיטלי.
למי שלא יודע מה זה כרטיס ביקור דיגיטלי, זה עמוד אינטרנט שמרכז בתוכו את כל המידע והתמונות על העסק שלנו, הוא משמש כ- דף נחיתה / מיניסייט.

עיצוב לוגו לעסקעיצוב לוגו וכרטיס ביקור דיגיטלי ל- אדווה אבנעים | טיפולי ריפוי


מה הם הדברים החשובים בעיצוב לוגו?
לפני שאנחנו מתחילים לעצב לוגו ללקוחות שלנו, חשוב לנו לבדוק כמה דברים חשובים שיעזרו לנו ליצור את הלוגו המושלם והמתאים בדיוק עבור הלקוחות שלנו, כזה שימשוך את העין, יעביר את המסר הנכון עבור הלקוחות שלכם, ייצג אתכם בצורה מקצועית, רצינית ואמינה.

אז ככה, לפני הכל חשוב לנו לדעת מי הם הלקוחות שלכם, אנחנו עושים מן חקר קהל יעד (גילאים, תחומי עניין, וכו'..).


מה שעוזר ומקל עלינו ליצור את הלוגו מבחינת הצורה שלו, הצבעים ובחירת הטקסט שיופיע בו.
כשיוצרים לוגו חשוב לדעת לבחור נכון את הצבעים המתאימים, כאלו שיתאימו בדיוק לתחום שאתם מגיעים ממנו ומה אתם כבעלי עסק רוצים לשדר ללקוחות שלכם.

עיצוב לוגו לעסקעיצוב לוגו וכרטיס ביקור דיגיטלי ל- נינה קיסרי | קוסמטיקאית


עיצוב לוגו לעסקעיצוב לוגו וכרטיס ביקור דיגיטלי ל- ל.י פרויקטים | בנייה וניהול פרויקטים


לסיכום
כבר שנים שהלוגו הוא דבר בלתי נפרד מכל עסק, בין אם זה עסק קטן, בינוני או חברה ענקית! עיצוב ויצירת לוגו הוא הרבה מעבר לרק בחירת צבעים או צורה, הוא מחייב אותנו להכיר את העסק והלקוחות שלך, חשיבה ותכנון נכון של העבודה, לשים לב לפרטים הקטנים עד לקבלת תוצאה מושלמת ומתאימה.


צרו קשר, אנחנו נשמח לתת לכם הצעת מחיר עבור עיצוב לוגו :)

קבלו הצעת מחיר

השאירו פרטים והתקדמו לכרטיס הביקור הדיגיטלי שלנו

דברו איתנו:

מחכים לכם בוואטסאפ

תנאי השימוש

הצהרת נגישות
כל הזכויות שמורות ליקארד © 2023