כרטיס ביקור דיגיטלי לסוכן ביטוח | שיווק דיגיטלי לסוכני ביטוח

שיתוף
כרטיס ביקור דיגיטלי לסוכן ביטוח | שיווק דיגיטלי לסוכני ביטוח


מה זה כרטיס ביקור דיגיטלי לסוכני ביטוח?

אם הבנתם שכרטיס ביקור מנייר לא מועיל לכם בשום דרך ואתם מעוניינים להתקדם לעולם הדיגיטל ולשווק את עצמכם בצורה הרבה יותר טובה - הגעתם למקום הנכון.
כרטיס ביקור דיגיטלי לסוכני ביטוח הוא כלי מושלם ומשתלם, בעל מערכת חכמה לקידום ושיווק, גם אם אתה עצמאי או שכיר בתחום הביטוח.

מאפשר לכם להציג ללקוחות את כל הפרטים הרלוונטיים והכל במקום אחד! גלריית תמונות, שעות פעילות, פרטי ההתקשרות שלך ליצירת קשר (טלפון, וואטסאפ, מייל, פייסבוק, אינסטגרם ועוד), ניתן להציג קישורים לרשתות החברתיות, טופס ליצירת לידים ועוד..
והכל נעשה בצורה קלה, נוחה ומקצועית, עם עיצוב מרשים ומושך על מנת שתוכלו להמשיך לעבוד בראש שקט, לייצר הכנסה ולהגדיל את הרווחים.


אל תשארו מאחור - המתחרים שלכם מתקדמים

המון סוכני ביטוח כבר מתקדמים לעולם הדיגיטל ומשתמשים בכרטיס ביקור דיגיטלי, הם מבינים שזהו הצעד הנכון להגיע אל לקוחות חדשים, לשמור על קשר עם לקוחות קיימים ולהציג את העסק בצורה יוקרתית שמגדילה את הסיכוי לייצר עסקאות.
אל תפספסו הזדמנות מצויינת לתת "דחיפה" משמעותית למכירות שלכם!

הלקוחות שלך שומרים איתך על קשר

ללקוחות שלך ניתנת האפשרות (דרך הסלולר) לשמור אותך בתור איש קשר על ידי לחיצה אחת פשוטה על כפתור שמירת איש קשר, והופ! הפרטים שמופיעים בכרטיס הביקור הדיגיטלי שלך - שמורים כאיש קשר בנייד של הלקוח.
פתרון מעולה ליצור ולשמור על מאגר הלקוחות שלך.

 

עיצוב כרטיס ביקור דיגיטלי לסוכני ביטוח


למה אתם חייבים כרטיס ביקור דיגיטלי?

כמו שכל אדם חייב סוכן ביטוח שידע לבטח אותו או את הרכוש שלו בצורה מושלמת, כך גם תפקידו של כרטיס הביקור הדיגיטלי - מבטח אותך מבחינה עסקית בצורה מושלמת!
בכל זמן שאין ברשותכם כרטיס ביקור דיגיטלי, אתם מפספסים לקוחות.
לקוחות זה עסקאות, עסקאות = הגדלת הרווחים! 💲💲5 סיבות עיקריות - למה לרכוש כרטיס ביקור דיגיטלי:

  1. נראות הכרטיס - כמו שאתם דואגים לייצג את עצמכם בצורה מושלמת בפני הלקוחות שלכם, כך אנו דואגים שכרטיס הביקור הדיגיטלי שלנו יראה בצורה מושלמת! חשוב להבין שעיצוב ומיתוג כרטיס הביקור חשובים לא פחות! עיצוב מותאם אישית שגורם להתרגש ומושך את העין -> מזמן לקוחות -> מגדיל את הסיכוי לייצר הכנסות!

  2. מסרים ממוקדים - בהשוואה לאתר אינטרנט רגיל שבו הלקוח יכול ללכת לאיבוד בכל דפי האתר ומאיזו פרסומת שקופצת לה, הכרטיס הדיגיטלי מאפשר להעביר מסרים ולגרום ללקוח להישאר ממוקד. כל הפרטים הרלוונטיים במקום אחד.

  3. חיסכון כספי - מעבר לכך שכרטיס ביקור דיגיטלי הוא כלי שיווק מעולה! חשוב להבין שהוא גם יכול לחסוך בעלויות, אם מדובר בעלויות של הדפסת כרטיס ביקור מנייר, עלויות של הקמה, עיצוב, אחסון ותחזוקת אתר אינטרנט ועוד. מדובר על חיסכון של מאות עד אלפי שקלים בשנה!

  4. מגדיל רווחים - מכונה משומנת שעובדת כמו שעון שווייצרי, כך עובד כרטיס הביקור הדיגיטלי החכם שעושה עבודת שיווק נהדרת! כל שעליך לעשות הוא להמשיך לעבוד, לייצר הכנסות ובעזרת הכרטיס הדיגיטלי להגדיל את הסיכוי לייצר עסקאות.

  5. תורם לקידום בגוגל - הכרטיס הביקור הדיגיטלי הוא כלי נהדר לקידום שלך בגוגל! במיוחד כשיודעים להקים אותו בצורה נכונה וחכמה וכמובן עם שיווק טוב - מעלה וגורם לשיפור התוצאות בגוגל.


רוצים להתקדם לעולם הדיגיטל, לקדם ולשווק את עצמכם כמו מקצוענים?

כרטיס ביקור דיגיטלי - הפתרון המושלם!

 

נשמח לתת לכם הצעת מחיר מכל ה- ❤

קבלו הצעת מחיר

השאירו פרטים והתקדמו לכרטיס הביקור הדיגיטלי שלנו

דברו איתנו:

מחכים לכם בוואטסאפ

תנאי השימוש

הצהרת נגישות
כל הזכויות שמורות ליקארד © 2023